O Mnie

CZEŚĆ!

Bardzo cieszę się, że zdecydowaliście się poznać bliżej mnie i moje portfolio :) Pozwólcie, że o powiem Wam nieco więcej o mnie:

Jestem Gośka. Od 2010r. mieszkam w Trójmieście, jednak urodziłam się na południu naszego kraju. Mieszkam tutaj z narzeczonym, bez którego prawdopodobnie umarłabym z głodu spędzając kolejną godzinę przy selekcji i obróbce zdjęć. Na szczęście uroda przemija, głód nigdy, więc tak oto znaleźliśmy się w tym punkcie. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze zwierzaka, ale spokojnie, jestem na etapie forsowania swojego pomysłu, aby do naszej dwuosobowej rodziny dołączył również kot.

Fotografię pokochałam mieszkając pół roku we Francji. Później rozpoczęłam przygodę z jej studiowaniem, a obecnie skupiam się na wyszukiwaniu coraz ciekawszych szkoleń z fotografii ślubnej. Na swoim koncie mam już kursy u czołowych polskich fotografów ślubnych oraz warsztaty w Liverpoolu gdzie poznałam 20 największych fotografów ślubnych z całego świata. Miałam możliwość fotografowania przy ich boku i poznać tajniki, czy sztuczki, które zgłębiali przez ostatnie lata. Jednak to zawsze jest tylko dla inspiracji :) Najważniejsza jest miłość i pokazanie jej na pięknych kadrach. Uczucia, gesty, bliskość, zawsze staram się mówić do Was tak, abyście zatracili się w sobie i poczuli jak na jednej z pierwszych randek. Myślę, że właśnie to jest kluczem każdej udanej sesji - miłość. Celem każdej mojej sesji, czy też fotografowania Waszych ceremonii jest sprawić, abyście przy oglądaniu zdjęć za kilka lat zauważyli, że być może wiele wokół Was zdąży się zmienić - praca, mieszkanie, powiększy się rodzina.... Ale jedna rzecz będzie bez zmian, tak samo silna - Wasza miłość.

Często pytacie również co mnie inspiruje. Przede wszystkim film i inne zdjęcia, często również własne doświadczenia i własna miłość. Czasami wystarczy jedno spojrzenie, aby zrozumieć, jak silne są Wasze uczucia i jak dalej pokierować sesją, żeby zamknąć to w moich kadrach.

 

Nie jestem tu jednak po to, aby opowiedzieć moją historię.

Jestem tu po to, aby opowiedzieć Waszą!

Bądź na bieżąco

  • Subskrybuj Isomnia Studio i nie przegap żadnej publikacji!